JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu. JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu.

Skip Navigation Links
Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám, využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Kované brány

Kované brány

Ocelová křídlová brána
 Ocelová křídlová brána

Naše strojírenská společnost J&P ocel-mont s.r.o. Ostrava vyrábí a montuje ocelové kované i běžné brány dle dodané projektové dokumentace, nebo podle vlastního návrhu. Typ brány i výplň si zákazník zvolí sám, nebo dle naších katalogů, popřípadě podle fotek hotových výrobků.

Provedení a výbava kovaných bran

Kované brány křídlové

Kované brány mmohou být buď otvíravé křídlové, nebo posuvné. U otvíravých křídlových bran se provádí kotvení do stávajících sloupku, nebo dodáme brány včetně ocelových sloupků. Kované brány zaměříme na místě dle stávajícího otvoru a dodáme přesně na míru.

Výšku a typ výplně provedeme dle dohody se zákazníkem. Dodáváme taky brány s automatickým otvíráním, které po naší montáži bran provede námi navržená montážní odborná firma.

Ocelové, nebo kované brány posuvné

 Posuvná brána s dřevěnou výplní
 Posuvná brána s dřevěnou výplní

Další variantou kovaných bran jsou brány posuvné. Tyto brány jsou na dvou podvozcích, které jsou zakotveny mimo vlastní vjezd do betonových patek. Velikost a typ provedení brány a výplně se provádí po dohodě se zákazníkem.

Automatické otvírání bran

Dále jsme schopni zajistit automatické otvíraní brány, které po naší montáži bran provede námi navržená montážní odborná firma.

Povrchová úprava

Pokud je výplň brány kovaná nebo z oceli, doporučujeme povrchovou úpravu žárovým zinkováním, protože zinek zateče jak dovnitř profilu, tak do všech skulin a to omezuje následnou korozi. Ocelové konstrukce bran natíráme pouze základní barvou.

Dodávka a montáž

Hotové kované brány přivezeme na místo montáže a namontujeme. Neprovádíme zednické ani jiné stavební práce, ale jsme schopni je na základě požadavku zákazníka zajistit.

 


Stavba ocelové konstrukce haly v Hranicích

Opláštění haly v Mořkově

Kovaný plot včetně brány ve Frenštátě pod Radhoštěm

Kovaná brána

Ocelové schodiště


Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Kované brány

Aktualizováno: 2.7.2008