JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu. JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu.

Skip Navigation Links
Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám, využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Ocelové konstrukce

Dodávka a montáž ocelových konstrukcí hal a průmyslových objektů

Ocelová konstrukce přístavby v Hranicích
Ocelová konstrukce přístavby v Hranicích

Naše strojírenská společnost J&P ocel-mont s.r.o. Ostrava vyrábí a montuje ocelové konstrukce všech typů, zejména výrobních hal a průmyslových objektů.

Pro výrobu ocelových konstrukcí jsme schopni zajistit výkresovou dokumentaci dle přání zákazníka, nebo výrobu zajistíme dle dodané projektové dokumentace.

Rovněž spolupracujeme se stavební firmou, která zajistí potřebné výkopové a stavební práce.

Typy a účel ocelových konstrukcí hal a průmyslových objektů

Dodáváme ocelové konstrukce kompletních hal včetně opáštění pro výrobní, provozní, prodejní i administrativní účely. Podle požadavku zákazníka zajišťujeme různé přístavby, nástavby k původním objektům za pomocí ocelových konstrukcí. Tím lze získat nové provozní prostory pro manipulaci s materiálem, dlouhodobé uskladnění výrobků a materiálů, případně pro rychlé uskladnění před nakládkou, nebo vykládkou výrobků. Námi dodávané a montované ocelové konstrukce Vám nabízí rychlé a účinné řešení - rozšířit provozní, nebo výrobní prostor.

Dodávka a montáž ocelových konstrukcí hal a průmyslových objektů

Montáž ocelová konstrukce u firmy Welox Werk
Montáž ocelová konstrukce u firmy Welox Werk

Ocelové konstrukce výrobních hal a průmyslových objektů vyrobíme na naší provozovně a v rozloženém stavu dopravíme na místo montáže, nebo jsme schopni vyrobit ocelovou konstrukci i na místě samém.

Povrchová úprava ocelových konstrukcí
výrobních hal a průmyslových objektů

Ocelové konstrukce dodáváme standartně v základním nátěru nebo na přání zákazníka provedeme i vrchní nátěr syntetickou nebo dvousložkovou barvou, popřípadě konstrukce necháme pozinkovat žárovým zinkem.

Dodávka a montáž

Hotové ocelové konstrukce přivezeme na místo montáže a namontujeme. Neprovádíme zednické ani jiné stavební práce, ale jsme schopni je na základě požadavku zákazníka zajistit.

 


Stavba ocelové konstrukce haly v Hranicích

Opláštění haly v Mořkově

Kovaný plot včetně brány ve Frenštátě pod Radhoštěm

Kovaná brána

Ocelové schodiště


Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Ocelové konstrukce

Aktualizováno: 2.7.2008