JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu. JaP ocel-mont s.r.o. Ostrava - strojírenská společnost nabízí výrobu a dodávku ocelových konstrukcí, kované ploty, kované brány, opláštění staveb, ocelová schodiště, zakázkovou kovovýrobu.

Skip Navigation Links
Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám, využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Opláštění staveb

Opláštění staveb

Opláštění haly APS Veřovice
 Opláštění haly APS Veřovice

Naše strojírenská společnost J&P ocel-mont s.r.o. Ostrava dodává a montuje opláštění budov z různých druhů materiálu. Například trapézové plechy, sendvičové panely, polykarbonáty.

Provádíme opláštění budov buď na betonové skelety nebo na ocelové konstrukce.

Provedení opláštění staveb

Nejčastěji se montuje opláštění ze sendvičových panelů - plech, uvnitř PUR pěna, nebo polystyrén a zase plech. Tyto panely se dají koupit v jakékoliv barvě dle vzorníku RAl. Jsou dodávány v různých tloušťkách dle požadavku na požární odolnost a tepelný odpor.

Opláštění haly ve Veřovicích
 Opláštění haly ve Veřovicích

Panely se dodávají v maximálních délkách 12 m. Tyto panely se montují buď vertikálně nebo horizontálně. Při montáží horizontálních panelů se tyto kotví na ocelové nebo betonové sloupy konstrukce. Při montáži vertikálních panelů se tyto montují na ocelové nosníky, které jsou ukotveny k stávajícím sloupům.

Sendvičové panely se dají použít rovněž na střechy budov. Stejným způsobem se oplášťují budovy trapézovým plechem. Dále jsme schopni po dohodě se zákazníkem namontovat i jiný typ opláštění. Jsou používány a realizovány i jiné materiály na opláštění budov a staveb.

Naše strojírenská společnost J&P ocel-mont s.r.o. Ostrava provede montáž i jiného systému opláštění dle návrhu projektanta, nebo dle přání zákazníka.

 


Stavba ocelové konstrukce haly v Hranicích

Opláštění haly v Mořkově

Kovaný plot včetně brány ve Frenštátě pod Radhoštěm

Kovaná brána

Ocelové schodiště


Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksNa úvodní stránku -> Opláštění staveb

Aktualizováno: 2.7.2008